Заземлення будинку — це необхідний захід, який допоможе захиститися від ураження електричним струмом. Якщо побутові прибори справні, ніщо не загрожує людям. Але буває так, що в проводці порушується ізоляція й оголений дріт під напругою може контактувати з корпусом. У такому випадку, людина отримає удар струмом, коли торкнеться до прибору. Щоби цього не сталось, встановлюють заземлення, завдяки якому небезпечний потенціал можна зняти і вивести в землю.

Якщо вам потрібно провести монтаж контуру заземлення для приватного будинку, звертайтеся в компанію Electro. Наші спеціалісти швидко встановлять заземлення з дотриманням усіх правил і рекомендацій.

Особливості монтажу заземлення

Краще за все встановлювати контур заземлення ще на етапі створення проєкту дому, узгоджуючи його з архітектором. Але в багатьох випадках цим займаються вже після побудови будинку, тому для цього потрібна допомога спеціалістів.

Заземлення виконують таким чином: у землю вкопують кілька електродів на глибину півметра. Після цього, їх з’єднують струмопровідними елементами, утворюючи щось на кшталт трикутника. Далі цю конструкцію під’єднують до проводки будинку за допомогою зварювання.

При створенні контуру необхідно дотримуватись таких правил:

  • Відстань несучих конструкцій до електрода має бути не менше одного метра;
  • Глибина занурення контуру, який робиться з металопрокату повинна бути не менше 2,5–3 метрів;
  • Сторона трикутника повинна становити від півтора до трьох метрів.

Таким чином, змонтований спеціалістами контур заземлення буде гарантовано захищати від удару електричним струмом.

Монтаж заземлення в Києві та Київській області

Спеціалісти нашої компанії приїдуть на об’єкт зі всім необхідним обладнанням і проведуть заземлення під ключ: визначать оптимальне місце для встановлення і швидко проведуть монтажні роботи. Після їх закінчення вони зроблять усі необхідні заміри, щоби впевнитись у тому, що заземлення буде виконувати свою функцію.

Щоби дізнатись вартість монтажу заземлення в Києві, зверніться до нас по телефону або в месенджерах. Ми розкажемо вам про всі деталі роботи, а також визначимо зручний час для проведення робіт.

Монтаж та ремонт систем захисту від блискавок

Блискавка — одне з найбільш непередбачуваних і небезпечних явищ для людини. ЇЇ влучення в будинок може призвести до різних негативних наслідків: пошкоджень покрівлі і фасаду, виходу з ладу електрообладнання або ж навіть займання і спалахування пожежі. Щоб убезпечитися від таких наслідків, проводять установку систем захисту від блискавок, які запобігають імпульсному перенапруженню.

Фахівці компанії Electro виконують монтаж блискавкозахисту в місті Київ. Вони оцінюють об’єкт та підбирають оптимальний набір пристроїв.

Блискавкозахист для житлових будинків та підприємств

Блискавкозахист — це комплекс заходів та обладнання, які можуть захистити будівлю від удару блискавки. Сюди відносяться блискавкоприймачі, струмовідводи, громовідводи та інші пристрої.

За принципом роботи розрізняють пасивний та активний захист. Принцип дії пасивного захисту полягає в тому, що він першим приймає на себе удар блискавки й не дає пошкодити металеві конструкції чи фасад дому. Активні системи можуть захистити набагато більшу площу від ураження — така система активується тоді, коли є ризик удару блискавки. Такі пристрої можуть використовуватися одночасно, що значно посилює захист.

Монтаж систем відбувається таким чином:

  • Встановлюють блискавкоприймачі, токовідводи й заземлювачі. Така система захистить будинок від прямих ударів блискавки;
  • Монтаж внутрішньої системи блискавкозахисту, яка не дасть електрообладнанню вийти з ладу. Система захистить електропроводку від імпульсних перенапруг, тому всі прилади працюватимуть у штатному режимі.

Коли всі пристрої встановлені, проводиться перевірка їх роботи, щоби впевнитись, що система захистить будинок під час грози.

Монтаж систем захисту від блискавок у Києві

Наша компанія створює детальні проєкти влаштування блискавкозахисту й монтажу громовідводів у Києві. Залежно від навколишніх умов та побажань замовника, ми вибираємо оптимальні системи захисту, які збережуть електрообладнання від виходу зі строю. Крім того, наші спеціалісти можуть провести ремонт систем захисту будинків від прямих ударів блискавки.

Якщо ви хочете організувати надійний захист від блискавок у своєму домі, зв’яжіться з нами зручним способом. Ми проконсультуємо вас, порекомендуємо оптимальне обладнання і виберемо зручний час для проведення монтажу.

Проєктування електромереж

Проєкт електропостачання — це комплект технічної документації, де вказана вся інформація про електромережу квартири чи будинку: місця встановлення споживачів, розводка кабелів, автоматичні вимикачі та інші пристрої. Розробляють проєкт перед тим, як провести проводку. Він буде потрібним у подальшому, коли буде проводитись ремонт або модернізація електромережі.

Компанія Electro надає послуги з проєктування електромереж у Києві — ми виконаємо всі підготовчі роботи та проведемо монтаж електромереж згідно з технічною документацією та правилами техніки безпеки.

Розробка проєкту електромережі

Розробкою проєкту електропостачання займаються під час проведення проводки в новобудовах або при виконанні капітального ремонту, коли демонтують існуючу електропроводку. Завдяки цьому, у власника буде можливість обдумати план розташування меблів у квартирі й уникнути ситуацій, коли розетки знаходитимуться за комодом або будуть встановлені в незручному місці.

Проєктування електричних мереж починається з того, що на об’єкт виїжджає інженер і визначає всю необхідну інформацію: кількість приборів, які будуть використовуватися, їх потужність і інші характеристики. На основі цього підбираються кабелі та автоматика, яка підійде для конкретних умов. Також креслиться детальна схема електропроводки в домі, вибирається місце встановлення електрощита і вказується, де саме проходять кабелі.

У подальшому, такий проєкт значно полегшить роботу з електромережею. Наприклад, у разі проблем із проводкою або автоматикою, електрикам буде значно легше виправити помилки й на роботу під менше часу.

Проєктування електричних мереж у Києві

У нас ви можете замовити проєкт електромереж у місті Київ. Ми розробимо детальну документацію, у якій буде розрахована потужність електромережі, кількість і розміщення споживачів, довжина кабельних ліній та необхідна автоматика для встановлення на об’єкті. Крім цього, наш проєктний відділ виконує найрізноманітніші завдання з проєктування:

  • Ліній електропередач до й більше 1 кВт;
  • Систем релейного захисту й автоматики;
  • Зовнішніх електричних мереж різного призначення;
  • Внутрішнього й зовнішнього освітлення;
  • Охоронної сигналізації та системи відеоспостереження.

Ми працюємо по такій схемі: спочатку на об’єкт виїжджає спеціаліст, щоби визначити всю необхідну інформацію. Йому може знадобитися планування будинку та інша документація. Після цього наші фахівці створюють детальний проєкт, який відповідає всім вимогам і нормам.

Щоб узгодити час виїзду нашого інженера-електрика на ваш об’єкт, зв’яжіться з нами зручним способом. При необхідності, ми також можемо провести монтаж електропроводки й будь-які інші електромонтажні роботи.

Потрібно провести електромонтажні роботи?

Давайте обговоримо ваш проект!