Побутова техніка, вентиляція, кондиціонери й інші системи потребують підключення до стабільної та безперебійної електричної системи. Щоби налаштувати ці комунікації й забезпечити їх надійну роботу, потрібно виконати електромонтажні роботи. Важливо враховувати всі експлуатаційні особливості об’єкта, закласти в проєкт достатній запас потужності, а також дотримуватись стандартів і нормативних документів.

Види електромонтажних робіт

Електромонтажні роботи — це сукупність заходів зі встановлення або ремонту електропроводки. Залежно від ситуації, комплекс робіт може мінятися, але загалом сюди входять такі операції:

 • Розведення електропроводки;
 • Встановлення вимикачів, розеток та світильників;
 • Монтаж і перевірка роботи електрощитів;
 • Підключення електроприборів до мережі;
 • Встановлення заземлення;
 • Підключення дизельних електростанцій та стабілізаторів;
 • Усунення різноманітних неполадок у роботі електричного обладнання.

Усі ці роботи повинні виконуватися кваліфікованими електриками. Якщо на етапі розрахунків або монтажу буде допущена помилка, то в кінцевому результаті це може призвести до збоїв у роботі приборів, нестабільної подачі електроенергії, загоряння проводки або навіть травм унаслідок ураження струмом.

Таким чином, для проведення електромонтажних робіт необхідно звертатися до досвідчених спеціалістів, які дотримуються правил техніки безпеки та знають про всі нюанси монтажу електропроводки.

Розробка проєкту електропостачання

При проведенні електромонтажних робіт важливе значення має розробка проєкту електропостачання. Це робоча документація, в основі якої лежать плани приміщень із вибором необхідних кабелів і автоматів, розміщенням електроспоживачів, розрахунком потужності та урахуванням інших параметрів.

Завдяки розробці проєкту електропостачання, можна значно зекономити час. Усі роботи будуть сплановані і в процесі монтажу не потрібно буде відволікатися на роздуми, де саме встановити споживачі і як прокласти проводку. Крім того, ви зможете порахувати точну кількість матеріалів, яка буде необхідною для монтажу. В іншому випадку, є шанс, що ви купите недостатньо або ж занадто багато матеріалів. Ще одна перевага попередньо зробленого проєкту в тому, що він дуже пригодиться в подальшій експлуатації. Наприклад, якщо з часом буде проводитися ремонт електромережі, то будь-який електрик дізнається з нього всю необхідну інформацію.

Наша компанія починає електромонтажні роботи саме зі складання детального проєкту електропостачання. Наші кваліфіковані інженери розроблять індивідуальний проєкт, у якому вирахують потужність усіх приладів, порахують необхідну кількість кабелю, визначать, які захисні пристрої потрібні, а також візьмуть до уваги можливість приєднання додаткових пристроїв у майбутньому. Завдяки цьому, у подальшому електромережа буде працювати стабільно.

Електромонтажні роботи в Києві

Наша компанія надає послуги з проведення електромонтажних робіт у Києві та Київській області. Ми візьмемо на себе завдання будь-якого рівня складності. Наприклад, можемо розробити проєкт та провести проводку у квартирах, заміських будинках і офісах, підключити електрощити, або ж провести ремонт електропроводки.

Наша компанія працює за чіткою схемою: спочатку на об’єкт виїжджає електрик і визначає об’єм робіт, площу приміщення, кількість пристроїв, які будуть підключені до мережі та інші параметри. Після цього інженери розробляють проєкт, у якому детально вказують необхідні роботи й підраховують кошторис. Після узгодження всіх деталей із клієнтом, наші електрики монтують проводку і виконують інші операції. Після закінчення електромонтажу, вони перевіряють роботу обладнання, щоби впевнитись, що все виконано згідно з проєктом.

Чому для проведення електромонтажних робіт вам варто звернутись у нашу компанію?

 • Дотримуємось нормативних документів і правил техніки безпеки. При виконанні робіт наші інженери враховують вимоги ПУЕ, державних будівельних норм, беруть до уваги рекомендації виробників електрообладнання;
 • Надаємо гарантію на виконані роботи. Якщо в процесі експлуатації з проводкою будуть проблеми, то ми оперативно проведемо ремонт і усунемо їх;
 • Проводимо консультації. Наші спеціалісти можуть детально розповісти про всі стадії електромонтажних робіт, порадити оптимальні пристрої захисту та підрахувати приблизну вартість послуг;
 • Працюємо оперативно. Ми розуміємо, що у квартирах та офісах проблеми з електрикою створюють масу незручностей, тому всі роботи ми виконуємо вчасно.

Щоби замовити послугу електромонтажу в квартирі чи офісі, зверніться до нас по телефону або в месенджерах. Наші спеціалісти розрахують приблизну вартість робіт та узгодять зручний час для виїзду електрика.