Монтаж внутрішнього та зовнішнього освітлення — це комплекс робіт із проєктування і встановлення систем, які забезпечать освітлення всередині приміщень та на відкритому просторі. Звертаючись у компанію Electro, ви можете скористатися послугами електрика для монтажу освітлення в місті Київ. Наші спеціалісти розроблять системи і встановлять освітлення для квартир, котеджів, комерційних структур, фасадів будинків, спортивних майданчиків і парків.

Особливості монтажу внутрішнього й зовнішнього освітлення

Електромонтажні роботи в будинках, офісах чи на відкритому просторі починаються з проєктування системи. У багатьох випадках потрібно встановити пристрої захисного вимкнення чи автомати, тому потрібно визначити потужність, кількість освітлювальних приборів та інші параметри.

У кожному проєкті є свої особливості. Наприклад, при монтажі внутрішнього освітлення потрібно визначити оптимальне розміщення освітлення, розібратися в особливостях світильників та прокласти додаткову електропроводку для надійної роботи приборів. Об’єм робіт визначається на етапі створення проєкту.

Монтаж освітлення у квартирі чи котеджі вимагає особливих навичок і досвіду від електрика. Виконати встановлення якісно можуть тільки професіонали, які знають про всі особливості монтажу різних систем. Крім того, перед монтажем потрібно розробити проєкт робіт, який може пригодитися в майбутньому під час ремонту або реконструкції системи.

Монтаж внутрішнього й зовнішнього освітлення

Наша компанія готова провести як монтаж освітлення в робочих і житлових приміщеннях, так і встановлення фасадного освітлення в Києві. Наші інженери-електрики виконують роботу згідно з нормативними документами та правилами техніки безпеки — це гарантує, що освітлення буде встановлено якісно, а з проводкою не виникне проблем у процесі експлуатації.

Зважаючи на вимоги й потреби наших клієнтів, ми можемо спроєктувати і встановити освітлення для:

  • Квартир і заміських будинків;
  • Офісів, торгових центрів, підприємств і інших комерційних об’єктів;
  • Фасадів домів та інших споруд;
  • Площ та відкритих ділянок.

Ми розуміємо, що в багатьох ситуаціях клієнтам може знадобитися терміновий монтаж освітлення. Якщо у вас саме такий випадок, то ми відправимо на об’єкт більшу бригаду монтажників, які впораються з роботою в зазначений термін.

Загальна вартість встановлення точкового освітлення на вашому об’єкті буде відомою після виїзду електрика та створення проєкту — ми детально підрахуємо всі статті витрат та узгодимо з вам усі додаткові роботи, які необхідно провести. Приблизну ціну монтажу ви можете дізнатися в наших менеджерів. Для цього подзвоніть їм по телефону або напишіть їм у месенджерах.