Усе більшою популярністю користується послуга установки теплих підлог, яка може бути доповненням або ж повною заміною радіаторному опаленню у квартирі. Така система вважається найбільш ефективним варіантом опалення, оскільки тепло рівномірно розподіляється по всій площі приміщення й поширюється з підлоги вгору.

Особливості монтажу теплої підлоги

Тепла підлога — це сучасна система опалення, у якій не потрібні звичні радіатори. Нагрівальним елементом є електричний кабель або вода, яка циркулює по трубам. Він знаходиться по всій площі підлоги й дає можливість регулювати температуру з точністю до градуса.

Залежно від технології обігріву, конструкція такої системи може відрізнятися, але в цілому, усі види мають схожу багатошарову будову, яка складається з теплоізоляційного матеріалу, нагрівального елементу, стяжки та фінішного покриття для підлоги. Інтенсивність нагріву керується терморегулятором опалення, який встановлюють на стіну. Під час нагріву датчики фіксують температуру, і при досягненні заданої позначки живлення включається. Сучасні системи мають і інші функції, наприклад, вимкнення та увімкнення обігріву в заданий час.

Електрична підлога часто використовується для обігріву керамічної плитки у ванній кімнаті або на кухні, але загалом може використовуватися для обігріву будь-якої поверхні. Процес встановлення такої системи достатньо простий, кваліфіковані монтажники впораються з роботою всього за один день. У свою чергу, монтаж водяної теплої підлоги є значно складнішим, оскільки в такій системі є циркуляційний насос і колектор, які потрібно правильно під’єднати. Водяна тепла підлога підійде для встановлення в заміських будинках або на першому поверсі багатоквартирних будинків, оскільки у випадку прориву труб є ризик затопити сусідів знизу.

Встановлення теплої підлоги складається з таких етапів:

  • Підготовки поверхні й настиланні на неї теплоізоляції;
  • Кріплення на стіни демпферної стрічки, яка дає можливість стяжці розширюватись при нагріві;
  • Встановлення нагрівального елементу й підключення інших компонентів;
  • Перевірка належної роботи системи;
  • Заливання стяжки й укладання підлогового покриття.

У процесі монтажу варто дотримуватись усіх правил і рекомендацій. Якщо на одному з етапів допустити помилку, то в майбутньому це призведе до виходу системи з ладу й потягне за собою додаткові витрати на ремонт.

Монтаж теплої підлоги в Києві

Наша компанія виконує монтаж теплої підлоги в місті Київ — ми встановлюємо як електричну, так і водяну системи обігріву. Спочатку організовуємо виїзд фахівця на об’єкт для визначення площі та об’єму робіт. Далі створюємо індивідуальний проєкт, у якому враховуємо всі особливості, й узгоджуємо його з клієнтом. Після цього встановлюємо теплу підлогу та перевіряємо роботу системи.

Вартість встановлення теплої підлоги в Києві формується на етапі створення проєкту. На неї впливають такі фактори як тип системи, об’єм робіт, кількість використаних матеріалів та інші. У наших спеціалістів ви можете дізнатися приблизну ціну монтажу електричної теплої підлоги у 2021 році — для цього зв’яжіться з ними зручним способом.