Електропроводка — це система кабелів, яку прокладають у приміщеннях для організації електропостачання. До організації електропроводки пред’являються різні вимоги, оскільки від якості її виконання залежить не тільки комфорт, але й безпека. Компанія Electro візьме на себе будь-які завдання з розводки електропроводки в житлових і нежитлових приміщеннях — ми виконуємо роботи в багатоквартирних будинках, котеджах, офісах та на підприємствах.

Особливості монтажу проводки

Процес монтажу проводки має цілу низку нюансів, про які потрібно знати й дотримуватись. Щоби зробити все якісно та згідно з правилами техніки безпеки, рекомендується скористатися послугами електрика, який розробить правильний проєкт, підбере підходящі проводи й розведе проводку так, щоби нею було безпечно й комфортно користуватися.

Перед встановленням треба визначити, як буде прокладена проводка. Залежно від завдань, типу приміщення й інших факторів, може використовуватися  відкритий або закритий спосіб.

Під час монтажу електропроводки необхідно враховувати доступність лічильників і розеток. Оптимальна висота для встановлення вимикачів становить 0,8 м, це допоможе запобігти короткому замиканню у випадку потопу. Крім того, схема розводки не повинна торкатися металічних елементів.

Монтаж проводки в Києві

Якщо ви хочете викликати електрика в місті Київ для розведення проводки, звертайтеся в нашу компанію. Ми виконуємо роботу різної складності, можемо змонтувати електропроводку як в однокімнатній квартирі, так і у великому складському приміщенні.

На першому етапі на об’єкт виїжджає електрик, який проводить виміри і визначає об’єм робіт. Він розраховує кількість необхідних матеріалів, визначає кошторис замовлення та робить розрахунок потужності. У деяких випадках може знадобитися встановлення додаткових автоматів та вимикачів, тому все треба врахувати перед початком виконання робіт. Після узгодження проєкту й кошторису робіт ми приступаємо до монтажу проводки в будинку. Монтуємо електропроводи вибраним способом, встановлюємо розетки, вимикачі, автомати та інші пристрої. Після завершення монтажних робіт проводимо комплексну діагностику електросистеми, щоби впевнитися, що все працює правильно.

Чому варто скористатися послугами нашої компанії?

  • Надаємо якісні послуги. У нашому штаті працюють кваліфіковані інженери-електрики з багатолітнім досвідом;
  • Усі роботи виконуємо згідно з технікою безпеки і правилами улаштування електроустановок, тому з роботою електроприладів не виникне проблем;
  • Якщо потрібно, проводимо терміновий монтаж електропроводки. Ми можемо працювати по 10 годин на день без вихідних;
  • Надаємо гарантію на виконані роботи. Якщо з електропроводкою щось трапиться, то ми оперативно усунемо всі неполадки.

Щоби викликати електрика в Києві, зв’яжіться з нами по телефону або в месенджерах. Ми узгодимо зручний для вас час і оперативно виконаємо всі роботи.