Електрощиток — це пристрій, який приймає та розподіляє електроенергію по споживачам. У ньому встановлені реле, пристрої захисного вимкнення, лічильники та інші апарати. Саме зі щитка виконується розводка проводки по кімнатах, тому від його роботи залежить безпека підключених пристроїв у всьому домі.

Процес монтажу електрощитів та електробоксів

Монтаж електрощитка є завершальним етапом у процесі створення домашньої електромережі. Цю роботу повинні виконувати лише професійні інженери-електрики, які зможуть усе зробити згідно документації і правил безпеки. Унаслідок неправильного встановлення, є ризик ураження електричним струмом або виходу зі строю побутових приладів.

Під час встановлення електрощитів та електробоксів, у першу чергу розраховують параметри електромережі, підраховують кількість приборів і визначають інші параметри. На основі цих даних підбирають підходящі вимикачі, пристрої захисного вимкнення та інші компоненти. Також створюють монтажну схему підключення електрощитка, яка повинна бути зрозумілою будь-якому спеціалісту.

Після підготування монтажної схеми й необхідних електронних компонентів, інженери безпосередньо встановлюють усі електричні компоненти, лічильники й під’єднують проводи. На завершальному етапі випробовують зібраний щиток: перевіряють відсутність короткого замикання та випробовують ізоляцію на пробій.

Монтаж електрощитів у Києві

Наша компанія займається монтажем електробоксів та щитків у місті Київ. Наші інженери-електрики можуть встановити обладнання в багатоквартирних будинках, заміських домах, офісах і на підприємствах.

Чому варто звернутися до нас?

  • Виконуємо всю роботу під ключ і беремо на себе всі обов’язки: створення детальної схеми підключення, підбір обладнання, встановлення щитка й перевірку його роботи;
  • Підбираємо оптимальне обладнання. Ми не намагаємося продати найдорожче обладнання, а рекомендуємо саме ті пристрої, які найкраще підійдуть під певні умови роботи. Якщо в майбутньому планується підключення більшої кількості споживачів, то робимо рахунки з урахуванням потужності додаткових приладів;
  • Дотримуємось норм. Усі роботи ми виконуємо згідно зі стандартом ГОСТ та ПУЕ. Також ми дотримуємось рекомендацій виробників, завдяки чому гарантується безперебійна робота обладнання.

Щоби скористатися послугою встановлення електрощитків у Києві, подзвоніть або напишіть нам. Ми проведемо консультацію, зорієнтуємо в цінах, а також домовимось про зручний час для виїзду спеціаліста.