Працездатність дизельних генераторів значною мірою залежить від того, чи правильно проведений монтаж. Якщо в процесі встановлення чи наладки допущені помилки, то це може негативно позначитися на роботі і призвести до того, що генератор не тримає навантаження, глохне під час роботи, або й зовсім не заводиться. У таких випадках доведеться проводити обслуговування і виправляти допущені помилки. Якщо ви хочете забезпечити правильну й безперебійну роботу електростанцій, звертайтесь у нашу компанію для підключення дизель генератора в місті Київ.

Особливості монтажу електрогенераторів

Залежно від типу, призначення та потужності, дизель генератори встановлюють всередині приміщень, у підвалах або на відкритому повітрі. Для цього виділяють окремі приміщення й забезпечують належну вентиляцію — для відведення продуктів згоряння пали до вихлопної труби приєднують трубопровід, який виводить їх назовні. Якщо генератор потрібно встановити на відкритому повітрі, то використовують спеціальний кожух, який буде захищати від опадів і зменшить рівень шуму.

Монтаж електрогенераторів виконується в декілька етапів:

  • Інженери досліджують об’єкт та перевіряють умови, у яких буде експлуатуватися електростанція;
  • Генератор повинен встановлюватись на міцній і рівній поверхності, тому під час монтажу потужних моделей заливають фундамент або роблять майданчик із цегли;
  • На завершальному етапі проводять підключення генератора й системи дистанційного управління, перевіряють правильність роботи обладнання і здають роботу замовнику.

Крім того, у процесі установки дизельного генератора, необхідно подбати про електробезпеку й пожежну безпеку підключеного обладнання, а також організувати надійне заземлення електростанції.

Монтаж електрогенераторів у Києві

Наша компанія надає послуги професійного монтажу генераторів під ключ. Наші інженери готові виконати встановлення електростанції будь-якої потужності у відповідності з регламентом заводу виробника. Залежно від потреб замовника й потужності обладнання, роботи можуть проводитися як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі.

Вартість підключення електрогенератора в Києві залежить від низки параметрів: об’єму робіт, потужності електростанції, місця встановлення, необхідності проводити додаткові роботи та інших. Щоб отримати додаткову інформацію, звертайтесь до наших менеджерів по телефону або в месенджерах.