Через різні погодні умови й інтенсивний характер роботи, монтаж вуличного освітлення повинен проводитися з дотриманням усіх вимог і рекомендацій. Звертаючись у нашу компанію, ви можете бути впевненими в якості монтажу та ремонту вуличного освітлення, оскільки всі роботи проводяться досвідченими електриками з багатолітнім досвідом.

Особливості монтажу зовнішнього і фасадного освітлення

Зовнішнє освітлення може виконувати різноманітні функції: освітлення заміських ділянок, парків, спортивних майданчиків, підсвітки будинків і котеджів. Це особливий тип освітлення з високими експлуатаційними вимогами.

Процес монтажу вуличного освітлення складається з таких етапів:

  • Дослідження об’єкту. Інженер оглядає об’єкт, визначає приблизне місце встановлення ліхтарів та дізнається всю необхідну інформацію для створення проєкту;
  • Зважаючи на всі потреби та вимоги клієнта до вуличного освітлення, складається технічне завдання;
  • Підраховується детальний кошторис робіт, який включає вартість обладнання та матеріалів;
  • Проводиться безпосередній монтаж світильників вуличного освітлення, після чого виконуються електричні виміри і випробування.

Іноді внаслідок екстремальних погодних умов може знадобитися обслуговування й ремонт мереж зовнішнього освітлення. У таких випадках може виникати обрив електричній мережі або коротке замикання. Спеціалісти проводять діагностику мережі, локалізують проблему та усувають неполадки.

Монтаж та ремонт зовнішнього освітлення в Києві

Наша компанія проводить монтаж вуличного освітлення, а також надає послуги з ремонту, модернізації та обслуговування таких систем. Ми маємо досвід встановлення освітлення котеджів, багатоповерхових домів, промислових підприємств та інших об’єктів. Починаємо виконання роботи з розробки проєкту або технічного завдання і визначаємо, які завдання стоять перед системою освітлення. На підставі цієї інформації підбираємо обладнання, матеріали та спосіб монтажу та розраховуємо вартість робіт.

Щоби скористатись послугою монтажу або ремонту фасадного освітлення, подзвоніть нам по телефону або напишіть у месенджерах. Ми проконсультуємо вас і призначимо виїзд інженера для оцінки робіт у зручний для вас час.