Системи відеоспостереження дають можливість забезпечити надійну охорону об’єкта й контролювати все, що на ньому відбувається. Тепер їх встановлюють не тільки в банках чи супермаркетах, а й на промислових об’єктах, складах і в житлових будинках.

Сучасна система відеонагляду — це цілий комплекс обладнання: відеореєстратори, блоки живлення та спеціальні кабелів для підключення. Деякі системи комплектуються приймачами й передавачами відеосигналу, пристроями захисту.

Залежно від технології реалізації, системи відеонагляду діляться на три категорії:

  • Аналогові. Це дешеві системи з громіздким обладнанням, які підключаються через коаксіальний кабель. Якість зображення значно поступається іншим стандартам відеоспостереження, тому такі системи підходять для вирішення простих завдань;
  • Цифрові. Головною перевагою є те, що камера може транслювати картинку на смартфон або інші пристрої. Зображення перетворюється в цифровий сигнал, забезпечується висока роздільна здатність.
  • Гібридні. Такі системи складаються як з аналогових, так і з цифрових пристроїв, які дозволяють контролювати великий простір. Найчастіше використовують там, де потрібен постійний контроль.

Особливості встановлення систем відеонагляду

Монтаж систем відеонагляду в місті Київ — це цілий комплекс робіт, який потребує відповідального підходу й уваги до деталей. Якщо на одному з етапів допустити помилку, то це вплине на ефективність системи або призведе до того, що пристрої можуть несподівано вийти з ладу.

На етапі проєктування з’ясовують, для яких цілей буде використовуватися система відеонагляду та чи планується її розширення в майбутньому. На основі цих даних визначають тип системи, кількість камер, та підбирають інше обладнання. Далі ретельно обдумують місце встановлення камер відеонагляду. Для цього звертають увагу низку параметрів: кут огляду, висоту встановлення, джерела освітлення та інші.

Після розробки проєкту та його узгодження з замовником, спеціалісти виконують такі дії:

  • Встановлюють камери та інше обладнання, прокладають кабелі або створюють безпровідне підключення;
  • Під’єднують пристрої до мережі та налаштовують програмне забезпечення;
  • Проводять тестування системи з моделюванням можливих випадків;
  • Коректують роботу обладнання і здають роботу замовнику.

Варто зазначити, що контроль якості й налаштування обладнання також є вкрай важливим моментом. Спеціалісти проводять комплексну діагностику обладнання й перевіряють, чи все виконано згідно з початковим проєктом — тільки в такому випадку можна бути впевненим, що система відеонагляду буде ефективною і працюватиме без збоїв.

Замовити монтаж відеонагляду в Києві та Київській області

Ми надаємо комплексні послуги по монтажу відеонагляду в Києві та Київській області. Ми маємо досвід роботи як із житловими будинками, так і з комерційними об’єктами, тому можемо встановити камери в офісах, торгових центрах, банках та на складах. 

Беремо на себе всі етапи робіт: розробку проєкту, монтаж обладнання, а також налаштування відеонагляду та перевірку роботи камер. У разі потреби ми можемо зробити модернізацію існуючої системи, щоби вона відповідала вашим вимогам та забезпечувала належний захист об’єкта.

Якщо вас цікавить монтаж відеоспостереження — зв’яжіться з нами зручним способом. Ми проконсультуємо вас щодо встановлення відеоспостереження для будинку в Києві, зорієнтуємо в ціні та домовимося про виїзд фахівця на об’єкт.