Охоронна сигналізація — це найголовніший елемент безпеки будь-якого приміщення. Встановлення охоронних систем у Києві набуло популярності не тільки в банках, офісах чи інших комерційних установах, а й у квартирах, щоби захистити своє майно від крадіїв.

Особливості й типи охоронної сигналізації

За останні роки системи безпеки значно удосконалилися. Тепер це цілий комплекс обладнання й датчиків, які спрацьовують під час несанкціонованого проникнення всередину приміщення. Залежно від принципу дії, охоронні сигналізації бувають таких типів:

  • Автономні. Складаються з датчиків, світлових компонентів та звукових сирен, які під’єднуються до одного електронного блока. Коли спрацьовує один із датчиків, то активуються всі системи сповіщення. Водночас тривожний сигнал більше нікуди не йде;
  • GSM. Це сучасні системи, які оснащені GSM-адаптером. Якщо в приміщенні спрацьовує датчик, то тривожний сигнал автоматично направляється на телефон власника у вигляді повідомлення чи дзвінка;
  • З виведенням на пульт охорони. Такі пристрої мають комутаційний модуль, який направляє сигнал у пункт служби охорони. Характеризуються високою надійністю, оскільки передбачається виїзд мобільної групи на об’єкт.

Щоби забезпечити комплексний захист об’єкта, крім охоронної сигналізації часто встановлюють і інші системи захисту. Серед них пожежна сигналізація, система димовидалення, захист від протікання води та інші. Такі системи виявлять пожежу чи потоп на початковій стадії і зразу ж подадуть сигнал тривоги.

Монтаж охоронної сигналізації в Києві

Наша компанія надає послуги з монтажу охоронної сигналізації в місті Київ. Ми пропонуємо надійні охоронні комплекси, які забезпечують високий рівень захисту. Крім цього, ми здійснюємо монтаж пожежної сигналізації в Києві та встановлюємо інші системи захисту.

Ми комплексно підходимо до встановлення охоронних сигналізацій на об’єктах наших клієнтів. Перед тим, як приступати до процесу монтажу, наші співробітники виїжджають на об’єкт та проводять аудит. Залежно від характеристик об’єкта, цілей та побажань замовників, підбирається відповідний комплект обладнання. Наприклад, комплекс може складатися з охоронної сигналізації, датчиків диму і вогню та інших пристроїв, які допоможуть захистити будинок не тільки від пограбування, а й від пожежі чи потопу.

Наші переваги:

  • Розробка індивідуальних проєктів. У кожному конкретному випадку, при підборі охоронної сигналізації, ми враховуємо низку параметрів: тип об’єкта, цілі та побажання замовника та інші;
  • Надійне обладнання. Ми встановлюємо лише якісні охоронні системи від відомих виробників. Ви можете бути впевнені, сигналізація не вийде з ладу й забезпечать надійний захист об’єкта;
  • Гарантія на виконані роботи. Якщо із системою захисту щось станеться, то ми подбаємо про те, щоби якнайшвидше відновити її роботу. Крім того, ми пропонуємо обслуговування сигналізацій, щоби гарантувати безперебійний захист.

Вартість монтажу систем безпеки залежить від низки чинників: типу об’єкта, кількості датчиків і наявності додаткових систем, кількості точок доступу або ретрансляторів. Якщо хочете дізнатись додаткову інформацію, подзвоніть нам по телефону або напишіть у месенджерах — наші менеджери проведуть консультацію й порекомендують сигналізацію, яка відповідатиме всім вашим потребам.