Електромонтажні роботи в Києві (квартира, котедж, офіс)

Під визначенням електромонтажних робіт мається на увазі ціла сукупність заходів, які виконуються при будівництві (реконструкції) споруд різного призначення, так чи інакше пов'язаних c установкою електромереж та електрообладнання.
Проведення електромонтажних робіт відбувається в кілька етапів:
1. Складання попереднього кошторису, а також послідовного плану (проекту).2. Встановлення і компоновка електрообладнання та електромонтажних пристроїв.Цей етап можна вважати основним - він включає в себе прокладку проводів ікабелів, їх з'єднання їх з попередньо змонтованим електроустаткуванням.3. Пусконалагоджувальні роботи - завершальний етап електромонтажних робіт.
Найбільш важким вважається налаштування приладів релейного захисту та систем керування електроприводами в автоматичному режимі.
Необхідно відзначити, що кожен етап електромонтажних робіт, починаючи від розробки проекту і до заключного запуску - досить-таки складний процес, який вимагає не тільки певної кваліфікації (електрика не прощає найменших погрішностей), але і спеціалізованого устаткування, за допомогою якого можна виконувати роботи з дотриманням усіх вимог безпеки, а також гарантувати високу якість результату.
Якісно проведений електромонтаж надзвичайно важливий для забезпечення зручності та безпеки користування об'єктом, тому виконання цих робіт можна довірити тільки професіоналам найвищого рівня. Саме такими і є співробітники нашої компанії - у кожного електрика є допуск на проведення електромонтажних робіт до 1000 Вольт, а також дорогі і сучасні інструменти.
Одним з основних принципів роботи нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта - завжди підбирається єдино вірний варіант виконання електромонтажних робіт, оптимально підходить до певного об'єкту.

Оформити замовлення

Заповніть форму нижче та очікуйте дзвінок нашого спеціаліста.